INTEGROVANÝ ZABEZPECOVACÍ SYSTÉM

V GREGS si zakládáme na objektivním pocitu bezpečí našich zákazníků. Proto jsou naše systémy navrženy tak, aby Váš majetek ochránili před všemi typy hrozeb od pokusů o vlámání a neoprávněný přístup až po vznik požáru, či zaplavení nemovitosti.

Při implementaci jdeme s dobou a používáme výhradně kvalitiní produkty od renomovaných dodavatelů, díky čemu dokážeme zprostředkovat ty nejmodernější systémy na trhu.

Máme dlouholeté zkušenosti v oboru a umíme se flexibilně přispůsobit požadavkům našich klientů. Vyžádejte si nezávaznou konzultaci a my Vám s radostí pomůžeme s kreativním řešením zabezpečení jakéhokoli typu objektu.

KAMEROVÝ SYSTÉM

Chcete mít Vaši nemovitost pod kontrolou? S kamerovými systémy od GREGS si můžete být jistí, že Vám už nic neunikne. Díki prvkům chytré automatizace a sofistikované analýze obrazu budete vědet o všem co se na Vašem pozemku děje.

Poskytujeme prvotřídní kamery do všech typů prostředí a pro Váš osobní komfort se postaráme o kompletní údržbu systému včetně ochrany dat a souladu s předísy GDPR.

INTELIGENTNÍ DOMÁCNOST

Bydlení už nikdy nebude snažší! – a víte proč? Protože s GREGS můžete bydlet v domě, který udělá téměř všechno za Vás. Automatizace rutin, efektivní správa domácnosti a optimalizace nákladů na provoz. To vše a mnohem víc získáte díky implementaci inteligentní domácnosti ve Vaší nemovitosti.

Spojení všech systémů do jednoho umožňuje porokovou správu energií a spotřeby, regulaci vytápění budovy, i komplexní ovládání světel, ozvučení a volnočasových prostor. Tak neváhejte a objednejte si svůj klíč lepším zítřkům ještě dnes.

Zaujala Vás naše nabídka? Zadejte své kontaktní údaje pro nezávaznou konzultaci

  „Ještě pořád hledáte efektivní řešení pro komplexní zabezpečení a správu Vaší nemovitosti?“

  GREGS píše...

  „Integrovaný zabezpečovací systém do Vaší domácnosti či firmy Vám může přinést mnohem víc než jen další technologii pro usnadnění přístupu a zabezpečení…“

  GREGS píše...

  „GREGS je tou správnou volbou!“

  GREGS píše...