Project Description

Wi-fi a strukturovaná kabeláž

.

Je-li potřeba navrhnout realizovat strukturovanou kabeláž, nebo přijít s komplexní bezdrátovou konektivitou pro Váš objekt, GREGS je tou správnou volbou!

Strukturovaná kabeláž

Poskytujeme instalaci všech typů metalické a optické kabeláže pro slaboproudé, i silnoproudé propojení Vašich systémů a vybudování spolehlivé, robustní sítě. V naší nabídce najdete jak klasické typy kabeláže, tak i kabely určené do náročného prostředí a samonosné převisy. V rámci služeb strukturované kabeláže zajištujeme všechny činnosti od návrhu a přípravy projektové dokumentace až po samotnou realizaci, zafukování kabelů, či instalace racků a rozvaděčů.

S využitím nejmodernějších technologií umíme zajistit vysoko-kvalitní pokrytí vašich objektů ať už jde o domáci, komerční, nebo industriálni prostredí. Při návrhu komplexní strukturované kabeláže ke konzultaci dle potřeby přizýváme aj oborníky ze světoznámé společnosti CISCO, a proto jsme schopni přijít se sofistikovaným řešením i pro ty nejsložitější aplikace.

Wi-fi

V rámci bezdrátového přenosu sítě Wi-fi jsme schopni na základě dlouholetých zkušeností navrhnout a zrealizovat optimální řešení pro Váš objekt.

Pro naše zákazníky instalujeme především centrálně řízenou Wi-fi síť, která je přehlednější při konfiguraci, správě a také při případném servisním zásahu. Díky takovému řešení umíme zajistit komplexní monitoring vaší sítě a sledovat tak aktuální stav přístupových bodů, či samotného centrálně řízeného prvku.

Poskytujeme všechny služby v souvislosti s realizací bezdrátových sítí od prvotní obhlídky prostředí a analýzy pokrytí, až po návrh řešení a samotnou realizaci instalace s osazením a zprovozněním přístupových bodů.

Zabezpečení Wi-fi

Bezdrátové sítě pro svoje zákazníky realizujeme s důrazem na vysokou míru zabezpečení při zachování kvality a spolehlivosti připojení. Umíme vybudovat virtuální síť ve Vaší stávající infrastruktuře a oddělit tak jednotlivé části sítě i na virtuální úrovni.

Servis a profylaxe

V rámci našich servisních balíčků poskytujeme různé úrovně správy strukturované kabeláže a wi-fi včetně čištění aktivních a pasivních síťových prvků, výměny konektorů a dal.

Nabízené služby

 • Konzultace řešení Wifi a strukturované kabeláže

 • Analýza prostředí

 • Předběžné nacenění projektu

 • Zpracování analýzy

 • Zpracování projektu pro Wifi a strukturované kabeláže

 • Realizace projektu

 • Komplexní realizace slaboproudé kabeláže

 • Komplexní realizace silnoproudé kabeláže

 • Kabeláž určená do náročných prostředí

 • Zabezpečení Wifi sítí

 • Realizace Wifi Sítí

 • Monitoring

 • Servisní podpora

Využití wi-fi

V dnešní době zrychlování a zkvalitňování bezdrátových technologií, se stává více a více pohodlnější využívat bezdrátové přípojení hlavně na mobilních zařízení jak v domácnostech tak i ve firemních kancelářích. Bezdrátové připojení může být lokálně zranitelné a proto využíváme renomované značky pro kvalitní a bezpečnou komunikaci.

Kontaktujte nás

Neslouží pro hlášení problémů, pokud máte platnou servisní smlouvu, kontaktujte nás na telefonu technické podpory.

Kancelář

+420 227 020 393

Technická podpora

+420 227 020 390

Pracovní doba

9:00 – 17:00

Další služby

Našim klientům nabízíme široké portfolio služeb, veškeré naše služby dodáváme v prvotřídní kvalitě.

Servis a správa serverů

Poskytujeme komplexní služby v rámci správy, vývoje, bezpečnosti a zálohovaní Vaší IT infrastruktury ve firmách, kancelářích či domácnostech.

VÍCE

Kamerové systémy

Navrhneme Vám jak nejlépe monitorovat Váš objekt, umíme poradit a zrealizovat analýzu s využitím neuronových sítí a souladu s GDPR.

VÍCE

Zabezpečovací systémy

Vyřešíme zajištění přístupu do Vašich prostor jakékoli velikosti, od bytů, rodinného domu, firemních prostor až po průmyslové haly.

VÍCE

Strukturované kabeláže

Dokážeme navrhnout optimální řešení strukturované kabeláže v budovách i mimo ně v optickém, metalickém provedení.

Zabezpečení sítí

Zvýšíme zabezpečení počítačů a dalších koncových stanic pomocí hardwarových a softwarových nástrojů pro Vaše bezpečnější užívaní.

VÍCE

Partneři a technologie

Kancelář

+420 227 020 393

Technická podpora

+420 227 020 390

Pracovní doba

9:00 – 17:00