Project Description

Wi-fi a strukturovaná kabeláž

.

Je-li potřeba navrhnout realizovat strukturovanou kabeláž, nebo přijít s komplexní bezdrátovou konektivitou pro Váš objekt, GREGS je tou správnou volbou!

Strukturovaná kabeláž

Poskytujeme instalaci všech typů metalické a optické kabeláže pro slaboproudé, i silnoproudé propojení Vašich systémů a vybudování spolehlivé, robustní sítě. V naší nabídce najdete jak klasické typy kabeláže, tak i kabely určené do náročného prostředí a samonosné převisy. V rámci služeb strukturované kabeláže zajištujeme všechny činnosti od návrhu a přípravy projektové dokumentace až po samotnou realizaci, zafukování kabelů, či instalace racků a rozvaděčů.

S využitím nejmodernějších technologií umíme zajistit vysoko-kvalitní pokrytí vašich objektů ať už jde o domácí, komerční, nebo industriální prostředí. Při návrhu komplexní strukturované kabeláže ke konzultaci dle potřeby přizýváme i oborníky ze světoznámé společnosti CISCO, a proto jsme schopni přijít se sofistikovaným řešením i pro ty nejsložitější aplikace.

Wi-fi

V rámci bezdrátového přenosu sítě Wi-fi jsme schopni na základě dlouholetých zkušeností navrhnout a zrealizovat optimální řešení pro Váš objekt.

Pro naše zákazníky instalujeme především centrálně řízenou Wi-fi síť, která je přehlednější při konfiguraci, správě a také při případném servisním zásahu. Díky takovému řešení umíme zajistit komplexní monitoring vaší sítě a sledovat tak aktuální stav přístupových bodů, či samotného centrálně řízeného prvku.

Poskytujeme všechny služby v souvislosti s realizací bezdrátových sítí od prvotní obhlídky prostředí a analýzy pokrytí, až po návrh řešení a samotnou realizaci instalace s osazením a zprovozněním přístupových bodů.

Zabezpečení Wi-fi

Bezdrátové sítě pro svoje zákazníky realizujeme s důrazem na vysokou míru zabezpečení při zachování kvality a spolehlivosti připojení. Umíme vybudovat virtuální síť ve Vaší stávající infrastruktuře a oddělit tak jednotlivé části sítě i na virtuální úrovni.

Servis a profylaxe

V rámci našich servisních balíčků poskytujeme různé úrovně správy strukturované kabeláže a wi-fi včetně čištění aktivních a pasivních síťových prvků, výměny konektorů a dal.

Nabízené služby

 • Konzultace řešení Wifi a strukturované kabeláže

 • Analýza prostředí

 • Předběžné nacenění projektu

 • Zpracování analýzy

 • Zpracování projektu pro Wifi a strukturované kabeláže

 • Realizace projektu

 • Komplexní realizace slaboproudé kabeláže

 • Komplexní realizace silnoproudé kabeláže

 • Kabeláž určená do náročných prostředí

 • Zabezpečení Wifi sítí

 • Realizace Wifi Sítí

 • Monitoring

 • Servisní podpora

Využití wi-fi

V dnešní době zrychlování a zkvalitňování bezdrátových technologií, se stává více a více pohodlnější využívat bezdrátové přípojení hlavně na mobilních zařízení jak v domácnostech tak i ve firemních kancelářích. Bezdrátové připojení může být lokálně zranitelné a proto využíváme renomované značky pro kvalitní a bezpečnou komunikaci.

Kontaktujte nás

Neslouží pro hlášení problémů, pokud máte platnou servisní smlouvu, kontaktujte nás na telefonu technické podpory.

Kancelář

+420 227 020 393

Technická podpora

+420 227 020 390

Pracovní doba

9:00 – 17:00

Další služby

Našim klientům nabízíme široké portfolio služeb, veškeré naše služby dodáváme v prvotřídní kvalitě.

IoT

Díky moderním technologiím dáme Vaším spotřebičům konečně šanci Vám říct, jak je správně provozovat abyste optimalizovaly Vaše náklady.

VÍCE

Kamerové systémy

Navrhneme Vám jak nejlépe monitorovat Váš objekt, umíme poradit a zrealizovat analýzu s využitím neuronových sítí a souladu s GDPR.

VÍCE

Zabezpečovací systémy

Vyřešíme zajištění přístupu do Vašich prostor jakékoli velikosti, od bytů, rodinného domu, firemních prostor až po průmyslové haly.

VÍCE

Systémy inteligentní domácnosti

Automatizujte své obvyklé rutiny a získejte komplexní přehled o Vaší domácnosti. Se systémy loxone objevíte nekonečné možnosti správy nemovitosti.

VÍCE

Servis a správa serverů

Poskytujeme komplexní služby v rámci správy, vývoje, bezpečnosti a zálohovaní Vaší IT infrastruktury ve firmách, kancelářích či domácnostech.

VÍCE

Zabezpečení sítí

Zvýšíme zabezpečení počítačů a dalších koncových stanic pomocí hardwarových a softwarových nástrojů pro Vaše bezpečnější užívaní.

VÍCE

Partneři a technologie

Kancelář

+420 227 020 393

Technická podpora

+420 227 020 390

Pracovní doba

9:00 – 17:00