Project Description

Kamerové systémy

Kamerové systémy realizujeme v rodinných domech, bytech, ale i komerčních prostorách až po rozsáhlé výrobní objekty a průmyslové haly. Procházíme od návrhu konkrétního řešení k samotné realizaci a konfiguraci celého systému. Můžeme nabídnout v rámci individuálního přístupu rozpoznávání obličeje, rozeznávání registračních značek a nebo provádět detailnější analýzu s využitím neuronových sítí.

Nabízené služby

  • Návrhy řešeni pro kamerové systémy

  • Prodej kamerových systémů

  • Servis, správa a konzultace

  • Možnost náhledu přes mobilní zařízení

  • Monitoring

  • Analýza

  • Strukturované kabeláže

Ochrana majetku

Doporučujeme kamerový systém kombinovat se zabezpečovacími systémy, společně tvoří komplexní řešení pro ochranu majetku.

Zabezpečovací systémy instalujeme výhradně od české firmy Jablotron. Více informací k zabezpečovacím systémům naleznete mezi produkty a služby.

Chci nabídku na kamerový systém

Na základě vyplnění tohoto formůláře, Vás bude kontaktovakt náš kolega Tomáš a domluví si s Vámi schůzku na které vám vše vysvětlí a navrhne nejlepší řešení.

Kancelář

+420 227 020 393

Technická podpora

+420 227 020 390

Pracovní doba

9:00 – 17:00

Další služby

Našim klientům nabízíme široké portfolio služeb, veškeré naše služby dodáváme v prvotřídní kvalitě.

Servis a správa serverů

Poskytujeme komplexní služby v rámci správy, vývoje, bezpečnosti a zálohovaní Vaší IT infrastruktury ve firmách, kancelářích či domácnostech.

VÍCE

Zabezpečovací systémy

Vyřešíme zajištění přístupu do Vašich prostor jakékoli velikosti, od bytů, rodinného domu, firemních prostor až po průmyslové haly.

VÍCE

Strukturované kabeláže

Dokážeme navrhnout optimální řešení strukturované kabeláže v budovách i mimo ně v optickém, metalickém provedení.

Wi-Fi

Nabízíme bezdrátové řešení dle Vašich požadavků a potřeb pokrytí Wi-Fi sítě pro Váš mobilní telefon, notebook, IP telefon a další…

VÍCE

Zabezpečení sítí

Zvýšíme zabezpečení počítačů a dalších koncových stanic pomocí hardwarových a softwarových nástrojů pro Vaše bezpečnější užívaní.

VÍCE

Partneři a technologie

Kancelář

+420 227 020 393

Technická podpora

+420 227 020 390

Pracovní doba

9:00 – 17:00